DARMOWA KSIĄŻKA – Sprawdź, jak wykorzystać TAJNIKI SPORTU, żeby odnieść SUKCES w innych dziedzinach Twojego życia…

Aby otrzymać DARMOWĄ książkę, po prostu wypełnij formularz,
a wyślemy Ci ją. Płacisz jedynie za przesyłkę.

Step 1 of 2

50%
 • Shipping

Wszyscy chcemy od życia więcej: więcej radości, sukcesów oraz więcej czasu na to, co kochamy robić. Z drugiej strony jakaś tajemnicza siła stale blokuje nam realizację naszych marzeń. Czujemy się przytłoczeni, sfrustrowani i robiąc coraz więcej osiągamy coraz mniej. Sprawdź jak pokonać brak motywacji, PODWOIĆ swoją produktywność i nadal mieć dużo czasu dla siebie. Odkryj tę MOC, którą masz w sobie!

Wszyscy możemy korzystać z tajników psychologii sportu, żeby poprawić nasze rezultaty, rozpocząć własny biznes oraz przenieść karierę na wyższy poziom.

Z tej książki nauczysz się między innymi:

 • Dlaczego nawet, gdy doskonale wiemy, co należy zrobić, nadal tak trudno jest nam to zrobić…
 • Dlaczego motywacji nigdy nie ma, gdy jej potrzebujesz
 • Co tak naprawdę stoi Ci na drodze do realizacji Twoich celów
 • Jak pozbyć się złych nawyków, przez które marnujesz mnóstwo czasu w ciągu dnia
 • Dowiesz się dlaczego odhaczając kolejne punkty na swojej liście rzeczy do zrobienia, nadal nie czujesz, że Twoje życie idzie do przodu
 • Dowiesz się jak tajniki sportu pomogą Ci krok po kroku realizować wszystkie Twoje życiowe plany
 • Przeczytasz historie najlepszych zawodników i trenerów w Polsce i dowiesz się, w jaki sposób oni radzą sobie z brakiem motywacji.
 • Otrzymasz prosty i potężny system, dzięki któremu będzie Ci o wiele łatwiej realizować wszystkie Twoje marzenia

Już ponad 500 osób przeczytało 1 edycję #PrzeskoczTO

Ta liczba stale rośnie. Dołącz do osób, które podobnie jak sportowcy, skutecznie i systematycznie realizują swoje życiowe plany, bez odkładania ich na później.

O KSIĄŻCE

W życiu jest jak w sporcie. Zanim weźmiesz rozbieg i zaczniesz przeskakiwać coraz większe przeszkody, musisz dokładnie wiedzieć, co chcesz osiągnąć.

Chcesz skoczyć wyżej, czy może chcesz skoczyć dalej?

W pewnym sensie wszyscy jesteśmy zawodnikami. Twoim sportem może być handel, transakcje warte miliony lub pisanie książek, które staną się  bestsellerami.

Wszyscy mamy swoją arenę, na której chcemy zostać supergwiazdami.

Wszyscy możemy również korzystać z tajników psychologii sportu, żeby poprawić nasze rezultaty lub rozpocząć własny biznes czy karierę.

#PrzeskoczTo to nie tylko porady jak być bardziej efektywnym oraz jak zwiększyć swoją produktywność i realizować kolejne projekty zawodowe.

To system, który sprawdza się praktycznie w każdym obszarze naszego życia.

To, czego się nauczysz się z tego poradnika pomoże Ci zostać supergwiazdą na Twojej własnej arenie.

SPIS TREŚCI

WPROWADZENIE

 • Dlaczego chcesz to przeskoczyć?
 • Czego się nauczysz?
 • Jest Nisko! Przeskocz To!
 • Przeskocz swój Mount Everest
 • Jak odkryłem #PrzeskoczTo
 • Krótka historia jednej decyzji

SEKCJA 1

 • Tu marnujesz najwięcej czasu
 • Przeklęty sześciopak
 • Klątwa niedokończonych projektów

SEKCJA 2

 • Cztery fazy kompetencji
 • Najtrudniej jest zejść z kanapy
 • Odwaga i pewność siebie
 • Chroń swój czas

SEKCJA 3

 • Sztuka balansowania
 • Niektóre rzeczy nie są warte Twojego czasu
 • Odzyskiwanie skrawków straconego czasu
 • „Pomidor” i gramy dalej
 • Produktywność na fali

Extra BONUS

 • Jak utrzymać głód sukcesu?
 • Mistrzowskie sposoby na problemy z motywacją

OPINIE PIERWSZYCH CZYTELNIKÓW

„Przeskocz to” to  praktyczny poradnik mówiący o tym, jak zacząć działać, realizować swoje plany i cele oraz jak w maksymalny sposób wykorzystywać swój czas.  Opisuje wiele życiowych sytuacji, które przydarzają się każdemu z nas. Szczególnie, gdy odkładamy wiele rzeczy na później i odwlekamy je w nieskończoność. Gdy brak nam odwagi i pewności siebie, aby ruszyć z miejsca, zrobić coś dla siebie i zrealizować swoje marzenia. Autor poradnika, jako były skoczek wzwyż, pokazuje dręczące nas problemy poprzez analogie do świata sportu. Każdą z zawartych w książce porad można jednak z powodzeniem odnieść do życia rodzinnego, pracy, biznesu czy własnych pasji.  To książka o motywacji i o zwiększaniu produktywności. Jest łatwo i przejrzyście napisana, dzięki czemu czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie. Dodatkowo zawiera sposoby motywacji, którymi dzielą się osoby ze świata sportu i biznesu. Myślę, że książka może być bardzo przydatna dla osób, które wahają się przed podjęciem kroków ku spełnianiu swoich pragnień oraz poprawie jakości życia.

Justyna Kasprzycka, reprezentantka Polski w skoku wzywż

Justyna Kasprzycka

Książka pełna motywacji – bardzo potrzebna społeczeństwu zatraconemu w codzienności i goniącemu za pieniądzem. Pozwala odnaleźć na nowo siebie, własne potrzeby oraz wyznaczyć kierunek i sens zmian. Każdy z nas jest inny. Każdy ma inne cele i marzenia. Najważniejsza jest jednak wiara w możliwości i realizację pozytywnych zmian. #PrzeskoczTo pokazuje, jak wprowadzić je na stałe w nasze życie, tworząc nowe nawyki. Życie jest tylko w naszych rękach. Sami tworzymy własną historię. Dlatego musimy swoje cele realizować nie czekając na jutro, którego może już nie być.  Książka pomaga “przeskakiwać kolejne szczeble drabiny”. Nakazuje ruszyć odważnie od samej jej podstawy, stopniowo prowadząc wysoko, aż na sam szczyt. Skutecznie przedstawia działania zmiany słów gdybania “chciałbym, ale…” na stanowcze “zrobię to!”. Uczy podnoszenia sobie własnej poprzeczki przy jednoczesnym zachowaniu równowagi Praca/Pasja/Rodzina. Koniec szukania wymówek które zabierają nam czas. Czas, który mamy ograniczony. #PrzeskoczTo w pozytywne zmiany, póki Twój czas się nie skończył. Jestem pewna, że „kilka” osób wstanie z kanapy po przeczytaniu tej książki. Dobra robota!

Małgorzata Pazda-Pozorska, drużynowa Mistrzyni Europy w biegu 24h oraz indywidualnie brązowa medalistka.

gosia pozorska

Po lekturze #PrzeskoczTo wróciły wszystkie sytuacje z młodości. Przypomniałem sobie nawet własną maturę i zabawne sytuacje z nią związane. Wróciły pomysły i chęć do działania. Po lekturze jestem naładowany pozytywną energią. Czytając kolejne rozdziały mimowolnie pojawia się uśmiech i chęć natychmiastowego działania. Czytałem już kilka podobnych książek, ale jak do tej pory, nigdy nie czułem, że treści dotyczą mnie tak bardzo osobiście. Strona po stronie szukałem i widziałem siebie. Odnajdywałem te sytuacje i podobne wymówki. Te „szuflady”, myśli o tym „jak by to było gdybym…”. Przypomniałem sobie również wszystkie moje wcześniejsze sportowe osiągnięcia i porównałem z aktualną życiową sytuacją. Książkę można przeczytać jednym tchem i zdecydowanie polecam do niej wracać, gdy dopadnie nas gorszy dzień.

Tomasz Botwinionek, specjalista sprzedaży

Tomasz Botwinionek

Książkę dobrze się czyta – nie ma momentów, w których chce się przeskoczyć dany fragment, nie ma dłużyzn, a całość jest logiczna i stopniowo wprowadza czytelnika w tajniki zarządzania czasem. Większość z porad/metod zawartych w #PrzeskoczTo stosuję we własnym życiu. Na co dzień zauważam również, że Ci którzy czymś zarządzają, najczęściej projektami IT, ale zasada jest taka sama w codziennym życiu, mają tendencję do szukania optymalizacji w miejscu, gdzie te optymalizacje są zbędne. Warto więc się dowiedzieć, gdzie tak naprawdę warto szukać straconego czasu.

Maciej Wilgucki, web developer

Maciek

O AUTORZE

Marcin Klinkosz od prawie 20 lat związany jest z mediami, marketingiem oraz sportem zarówno w Polsce jak i w Irlandii.

Założyciel największej gazety polonijnej na Zielone Wyspie. Wyróżniony przez Polskie Lobby Przemysłowe E. Kwiatkowskiego za „Promowanie Polski poza granicami RP”.

Obecnie pracuje z zarządami firm oraz działami marketingu, prowadzi szkolenia oraz indywidualny coaching. Pomaga optymalizować prowadzone działania i osiągać wyniki znacznie szybciej. Dla firm oznacza to nie tylko oszczędność czasu, ale przede wszystkim pieniędzy.

Jako trener lekkoatletyki pomaga kolejnemu pokoleniu zawodników skupiać się na tym, co działa oraz jak budować pewność siebie i utrzymywać motywację nie tylko w sporcie, ale również w innych aspektach życia.

Skorzystaj z porad i metod sprawdzonych w świecie sportu oraz międzynarodowego biznesu.

NATYCHMIASTOWY DOSTĘP ONLINE

DLACZEGO TA KSIĄŻKA JEST W 100% ZA DARMO?

Bez haczyków, bez dodatkowych ofert, 100% za Darmo. Jedyne za co płacisz, to koszt dostawy.

Nie ukrywajmy, prawdopodobnie stracę sporo pieniędzy rozdając tę książkę za Darmo. Więc DLACZEGO to robię?

Oto powód: To nie tylko mój biznes. To moja pasja. Zależy mi, aby ten przekaz i te narzędzia pomagające zwiększyć efektywność dotarły do jak największej liczby osób. Nie tylko do tych, którzy już realizują swoje marzenia, ale przede wszystkim do tych, którzy nie wiedzą jeszcze od czego zacząć i jak postawić pierwsze kroki.

Chcę, żeby inni również znaleźli swój własny sposób pokonanie braku motywacji, sięgali po kolejne marzenia i osiągnęli sukces. Po wielu latach przypomną sobie tę iskrę, którą dała im moja książka.

Kolejnym powodem, dla którego oddaje #PrzeskoczTo za darmo, jest fakt, że zawarty w książce model zmienił już życie wielu osób, wliczając w to moje. Bądź kolejną osoba, której życie może się zmienić na lepsze.

OTO DOKŁADNIE TO, CO MUSISZ ZROBIĆ

To bardzo proste. Ta książka zawiera prostą i niesamowicie skuteczną formułę, kroki i narzędzia, które pozwolą Ci lepiej zarządzać czasem i mieć motywację do robienia rzeczy, które są dla ciebie ważne.

Ta wiedza jest na wyciągnięcie ręki. Teraz przyszedł czas na akcję! Odbierz swój darmowy egzemplarz. Nigdy nie będzie taniej (książka jest ZA DARMO). Pomóż mi jedynie pokryć opłaty za przesyłkę, która wynosi … i pokrywa dostawę do DOWOLNEGO miejsca na świecie.

Zamawiając swój egzemplarz książki otrzymujesz również NATYCHMIASTOWY dostęp do wersji elektronicznej oraz dodatkowych narzędzi i BONUSÓW zaraz po złożeniu zamówienia!

Ta książka to dokładana analiza tego, dlaczego tak trudno jest nam zacząć oraz dlaczego tak wiele rzeczy odkładamy na później. Wszystko podane jest tak, jak sportowcy lubią najbardziej – w formie prostego i przejrzystego systemu i planu, który poprowadzi Cię do lepszych wyników i sukcesu.